Kim jesteśmy

Zespół firmy Pikralida tworzą specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów badawczo-rozwojowych dotyczących odkrywania i rozwoju produktów leczniczych. Firma posiada rozbudowaną sieć kontaktów z ekspertami oraz jednostkami akademickimi z kraju i ze świata, z którymi aktywnie współpracuje w celu sprawnej i efektywnej realizacji projektów.

Pikralida sp. z o.o prowadzi działalność usługową w sektorze B+R związaną z rozwojem innowacyjnych, generycznych i supergenerycznych produktów leczniczych. Systematycznie poszerza zakres proponowanych usług zarówno dla substancji czynnych, jak też dla badanych produktów leczniczych. Współpracuje z firmami farmaceutycznymi i start-upami. Realizuje projekty z obszaru badań przedklinicznych i klinicznych.

Firma na bieżąco analizuje potrzeby innowacyjnych podmiotów gospodarczych, monitoruje trendy technologiczne, obejmujące rozpoznanie zalet nowych produktów i technologii, a także stara się identyfikować potrzeby pacjentów. Firma prowadzi również własne prace badawczo-rozwojowe w zakresie opracowywania produktów leczniczych.

sekcja_uslugi_main